Wygodny w użytkowaniu – kask na motor

kask fox v1Współczesnemu motocykliście nie jest wcale łatwo kupić nowy kask. Nie oznacza to, że w sklepach wybór jest mały, ale wręcz przeciwnie – oferta kasków jest ta bogata, że trudno zdecydować się na jeden, konkretny model. Istnieje jednak wiele rodzajów kasków, które zdecydowanie warte są szczególnej uwagi. Jednym z nich jest kask HJC-17, o którym kilka słów przeczytać można poniżej.

Na temat HJC IS 17 opinie krążące wśród motocyklistów są raczej dobre. Może wynikać to z faktu, że jego producent zadbał o wygodę użytkownika. Kask nie jest zbyt ciężki, co nie oznacza jednak, że nie jest bezpieczny. Posiada on również inne udogodnienia, z których szczególnie warto zwrócić uwagę na nowoczesny, rozbudowany system wentylacji. Komfortową jazdę zapewnia również blenda, która sprawia, że widoczność jest znakomita, niezależnie od pory dnia czy nocy.

Konkurencja

Pomimo, że HJC IS 17 jest bardzo ciekawą konstrukcją, warto też zwrócić uwagę na kaski innych producentów. Przykładem może być chociażby kask Fox v1. Również na temat Shoei NXR opinie są zwykle bardzo dobre. Generalnie jednak warto porównywać produkty różnych producentów, bowiem umożliwia to wybór najbardziej odpowiedniego modelu.